لورم ایپسوم متنی است که ساختگی برای طراحی و چاپ آن مورد است. صنعت چاپ زمانی لازم بود شرایطی شما باید فکر ثبت نام و طراحی، لازمه خروج می باشد ...

راهنمای ثبت نام و ارسال مقالات

پژوهشگران گرامی،

لطفا برای ارسال چکیده، پیگیری وضعیت چکیده، ارسال مقالات و پیگیری وضعیت مقالات خود صرفا از سامانه پذیرش مقالات استفاده نمایید که راهنمای استفاده از آن به شرح زیر می باشد:

1- ثبت نام کاربران و پرکردن تمامی موارد الزامی که با علامت * مشخص شده است. تذکر: ایمیل وارد شده در این مرحله باید کاملا صحیح وارد گردیده و به آن دسترسی داشته باشید.

2- پس از ثبت نام، یک ایمیل حاوی لینک فعال سازی حساب کاربری برای شما ارسال خواهد شد که لازم پس از ثبت نام ایمیل خود را چک کرده و روی لینک موردنظر کلیک کرده تا حساب کاربری شما فعال گردد.

    توجه 1: لطفا بعد از ثبت نام، در صورت عدم دریافت ایمیل فعال سازی،پوشه spam ایمیل خود را مشاهده فرمایید.

    توجه 2: درصورت مواجه شدن با خطای MTP Error: Could not connect to SMTP hostT  لطفا در زمان دیگری نسبت به ثبت نام اقدام نمایید، درصورت مواجه شدن                مکرر با این خطا لطفا فقط وفقط با پشتیبانی سایت مشکل خود را مطرح نموده تا در اسرع وقت حساب کاربری شما فعال گردد.

3- اکنون می توانید با استفاده از فرم ورود به سامانه وارد حساب کاربری خود وارد شوید.

4- بعد از ورود به سامانه، مطابق شکل فوق گزینه هایی در دسترس خواهد بود، برای ارسال چکیده روی دکمه مربوطه کلیک فرمایید. 

تصویر1- پنل کاربران همایش

تذکرات ویژه:

رعایت موارد فوق الزامی است:

  • طبق جدول زمانبندی همایش، ابتدا باید چکیده مقالات خود را ارسال نموده و منتظر تعیین وضعیت چکیده خود باشید.
  • عکس پرسنلی با فرمت jpg,.png,gif (حجم حداکثر 100کیلوبایت)
  • فایل چکیده با فرمت MSWord *.doc,*.docx (حجم حداکثر 800کیلوبایت)
  • فایل چکیده با فرمت pdf (حجم حداکثر 800کیلوبایت)
  • اسکن مدارک(کارت دانشجوی برای دانشجویان،حکم کارگزینی برای اساتید و هیئت علمی دانشگاه، آخرین مدرک تحصیلی برای ثبت نام آزاد) با فرمت jpg,png,gif (حجم حداکثر 250کیلوبایت)

5- برای مشاهده وضعیت چکیده و ارسال مقاله اصلی طبق شکل بالا، روی گزینه مربوطه کلیک نمایید. صرفا در صورت تایید چکیده شما، در مهلت مقرر می توانید نسبت به ارسال مقالات خود اقدام نمایید. دقت فرمایید تنها در صورت تایید چکیده گزینه ارسال مقاله مقابل چکیده ارسالی برای شما فعال خواهد شد.

6- درصورت ارسال اصل مقاله، وضعیت آن همانند چکیده مقابل مشخصات آن نمایش داده خواهد شد.